Ordinace v........-Lucka a Daniela mysli na Tomase:-D

12. června 2007 v 17:56 | Len |  Seriály
Ordinace v růžové zahradě TV Nova Ordinace v růžové zahradě

Ordinace přitvrzuje! Rvačka! Znásilnění!

10.5.2007 5:34 PRAHA - Tak to tu ještě nebylo! Ordinace v růžové zahradě začíná páchnout po zločinech. A kdo je jejich hrdina? Jiří Langmajer coby doktor Hruška. Kvůli své nevěře dostane pořádnou nakládačku a dokonce ho obviní ze znásilnění!
Hlavní scenáristka Ordinace Lucie Konečná slibovala divákům čtvrté řady seriálu pořádná dramata. "Nová řada bude mnohem dramatičtější než ty předchozí. Třeba v životě doktora Hrušky se všechno úplně otočí." A svůj slib dodržela. Čtvrtá řada jednoduše výrazně přitvrzuje. Důvod? Sledovanost!

A tak život doktora Hrušky provází jedna noční můra za druhou. Manželka Lucie (Ivana Jirešová) s ním nechtěla mít dítě, pak začaly problémy s bývalou německou pacientkou, vzápětí přišly dluhy kvůli Hruškovu sázení. Ale to zdaleka není konec! Doktor si našel milenku Danielu, která dokonce pracuje s Lucií v jednom baru, a ta ho bude stát možná i kariéru.

Důvod? Lucie milující se pár přistihne a všechno poví Danielinu manželovi. Ten si ovšem nevěru své ženy nenechá líbit a zajde za Hruškou až do nemocnice, kde si to s ním vyřídí jako chlap s chlapem. Pořádnou rvačkou na primariátu kamenické nemocnice však Hruškovy problémy neskončí.

Daniela, kterou doktor po útoku už nechce vidět, se jako zhrzená milenka pomstí. Řekne manželovi, že ji Hruška znásilnil! A ten se rozhodne podat na něj trestní oznámení, kvůli kterému by primář mohl přijít o práci. A díky své neutuchající náklonnosti k Daniele i o svou ženu Lucii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SOUD SOUD | E-mail | Web | 26. října 2009 v 10:29 | Reagovat

Chlapče,
tvoje sekce vojenská vozidla je komplet okopírována z našich stránek www.dkvhv.cz, proto bych uvítal, kdybys neprodleně svoji stránku smazal, jinak ti přijde žaloba na porušování autorských práv. Když už kopíruješ, tak uváděj zdroj, po dohodě s původním autorem ovšem.
Kontaktuj mě na mail, ať tento podvod nějak nenásilně ukončíme. Vladimír Novák

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama