Do vily vyvolenych chce mamtka z miminem =)

10. června 2007 v 15:33 | Len |  Vyvolení
Brno - V Brně dnes odstartoval casting na třetí řadu reality show televize Prima VyVolení - noví hrdinové. Jen za dopoledne se jej zúčastnilo přes 300 především mladých lidí. Tisíce zvědavých diváků budou moci sledovat život ve vile a boj jejich obyvatel o 11 milionů korun od podzimu. Hlavní změnou bude, že mezi VyVolenými by se měly objevit páry - a to nejen milenecké, ale také páry tvořené přáteli nebo rodinnými příslušníky. "Letos chodí lidé, kteří mají šťávu. Bude z čeho vybírat," prozradil mluvčí Prima TV Ladislav Pavlík. Každý ze zájemců o život ve vile přichází podle něj před porotu se snahou zaujmout. Někomu se to daří lépe, jinému hůře. Asi největším překvapením letošního castingu je žena, která chce jít do soutěže i se svojí teprve půlroční dcerkou
Ve srovnání s minulými ročníky přichází stále více vysokoškoláků. Pokud někdo z nich projde prvotním pohovorem a dostane se až k výběrové komisi, může se ji pokusit přesvědčit o své výjimečnosti nejen duchaplnými odpověďmi na zvídavé otázky, ale i tancem, zpěvem nebo dokonce jekotem či křikem. Ten si na přání komise vyzkoušela také devatenáctiletá Lenka Peterková.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SOUD SOUD | E-mail | Web | 26. října 2009 v 10:31 | Reagovat

Chlapče,
tvoje sekce vojenská vozidla je komplet okopírována z našich stránek www.dkvhv.cz, proto bych uvítal, kdybys neprodleně svoji stránku smazal, jinak ti přijde žaloba na porušování autorských práv. Když už kopíruješ, tak uváděj zdroj, po dohodě s původním autorem ovšem.
Kontaktuj mě na mail, ať tento podvod nějak nenásilně ukončíme. Vladimír Novák

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama