Červen 2007

Reklama

14. června 2007 v 19:00 | Len |  SrandaPravidla

12. června 2007 v 18:15 | Len |  Pravidla této stránky
1.Na téhle stránce nebudou žádné sposté komentaře!
2.Nic se odsud nebude kopírovat!
3.Nehádat se tady!
4.Nevyhrožovat ostatním!
5.Zákaz vstupu reklamám!
Když se tohle bude dodržovat nebudu blokovat IP adresy.

Pisnicky

12. června 2007 v 18:07 | Len |  Písničky

jak stahovat?

klikněte pravim tlačítkem myši na download a dejte uložít cíl jako...
odkaz Jon Bon Jovi mp3
Always Download
Everyday Download
Hook Me Up Download
Wanted Dead Or Alive Download
Misunderstood Download
Have a nice Day Download
Bounce Download
Living On A Player Download
Bed Of Roses Download
It's my life Download
Thank You For Loving Me Download

Ashlee Simpson

Pieces Of Me Download
L.O.V.E Download
Dancing Alone Download
Undiscovered Download
I Am Me Download
Catch Me When I Fall Download
Boyfriend Download

Simple Plan

mp3
Promise Download
Perfect World Download
Me Against The World Download
Everytime Download
Addicted Download
Don't Wanna Think About You Download
Welcome To My Life Download
Untitled Download
I'd Do Anything Download
One Day Download

Hudba z Filmů

Simpsonovi Download
Návštěvnici Download
Senzační prázdniny Download
Lovec hlav Download
A je to! Download
Fantomas Download
Četník ze Saint Tropez Download

James Blunt

James Blunt

mp3
Billy Download
So Long Jimmy Download
Out Of My Mind Download
Tears and Rain Download
No Bravery Download
Goodbye My Lover Download
Wisemen Download
You're BeautifulDownload
komentáře 0 05.05.2006 22:16 - ..MP3.. - trvalý odkaz

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

mp3
Lets Get Loud Download
Luv Will Survive Download
Whatever You Wanna Do Download
Could This Be Love Download
I'm Gonna Be Alright Download
Ain't It Funny Download
Hold You Down Download
Still Download
No Me Ames Download
Alive Download
Jenny from the Block Download
Waiting For Tonight Download
Get Right Download

New kategorie Mp3

Black Eyed Peas

mp3
Like That Download
Dum Diddly Download
Bebot Download
Ba Bump Download
Pump it Download
Bridging Download
Union Download
Feel It Download
Hey Mama Download
Disco club Download

Pavouk vztahu:-D

12. června 2007 v 18:05 | Len |  Seriály

Postavy:-D

12. června 2007 v 18:04 | Len |  Seriály

</>

Postavy-Ulice

12. června 2007 v 18:01 | Len |  Seriály

Postavy


POstavy z ordinace

12. června 2007 v 17:59 | Len |  Seriály

Postavy


Pozor!!Pozor!!

12. června 2007 v 17:58 | Len |  Seriály
Start čtvrté řady seriálu Ordinace v růžové zahradě je již na spadnutí. Už zítra, v úterý 13. února se můžete těšit na první ochutnávku. Na programu jsou dva speciální střihové díly. Co vás čeká a v Ordinaci nemine, můžete zjistit kliknutím na Podrobnosti.

Ordinace v........-Lucka a Daniela mysli na Tomase:-D

12. června 2007 v 17:56 | Len |  Seriály
Ordinace v růžové zahradě TV Nova Ordinace v růžové zahradě

Ordinace přitvrzuje! Rvačka! Znásilnění!

10.5.2007 5:34 PRAHA - Tak to tu ještě nebylo! Ordinace v růžové zahradě začíná páchnout po zločinech. A kdo je jejich hrdina? Jiří Langmajer coby doktor Hruška. Kvůli své nevěře dostane pořádnou nakládačku a dokonce ho obviní ze znásilnění!
Hlavní scenáristka Ordinace Lucie Konečná slibovala divákům čtvrté řady seriálu pořádná dramata. "Nová řada bude mnohem dramatičtější než ty předchozí. Třeba v životě doktora Hrušky se všechno úplně otočí." A svůj slib dodržela. Čtvrtá řada jednoduše výrazně přitvrzuje. Důvod? Sledovanost!

A tak život doktora Hrušky provází jedna noční můra za druhou. Manželka Lucie (Ivana Jirešová) s ním nechtěla mít dítě, pak začaly problémy s bývalou německou pacientkou, vzápětí přišly dluhy kvůli Hruškovu sázení. Ale to zdaleka není konec! Doktor si našel milenku Danielu, která dokonce pracuje s Lucií v jednom baru, a ta ho bude stát možná i kariéru.

Důvod? Lucie milující se pár přistihne a všechno poví Danielinu manželovi. Ten si ovšem nevěru své ženy nenechá líbit a zajde za Hruškou až do nemocnice, kde si to s ním vyřídí jako chlap s chlapem. Pořádnou rvačkou na primariátu kamenické nemocnice však Hruškovy problémy neskončí.

Daniela, kterou doktor po útoku už nechce vidět, se jako zhrzená milenka pomstí. Řekne manželovi, že ji Hruška znásilnil! A ten se rozhodne podat na něj trestní oznámení, kvůli kterému by primář mohl přijít o práci. A díky své neutuchající náklonnosti k Daniele i o svou ženu Lucii.


Rady do airsoftu

12. června 2007 v 17:51 | Len |  Rady do airsoftu

Manualy

Kazdy by mel zacinat s manualama protoze se potrebuje naucit mirit s elektrikou dokaze mirit kazdej vul a pokud ji bude mit od zacatku tak bude jen behat a strilet jak blazen a nebude se vubec krejt nekdy je tohle mozny uskutecnit ale vetsinou ne protoze se ostatni krejou a oddelaj vas nez se usmejete nejlepsi manualy sou TM a CA Stti je sice levny ale s TM se neda srovnavat dostrelem i kvalitou CG je sice dobra znacka ale velke zbrane ma na nic videl sem CG m16 a reknu skoda mluvit i mp5 a5 od stti to prestrelilo naopak ma CG dobre male zalozni pistole ja sam sem vlastnikem jedne z nich (najdete ji v moje vybaveni je tam i popis a tak) dostrel je 20-40m u sniperek je to 50-100m ceny sou ruzne od 100-5000kc 100=vetnamska pistolka 5000-CA
AEG
Aeg je perfektni vec vyhoda je ze nemusim nabijet oproti manualum zbran je pohanena elektrickym motorkem ktery natahuje pruzine ktera tlaci vzduch a vystreluje kulicky ze zbrane dostrel aeg se pohybuje okolo 40 zaklad-60 vysoce upgradovana zbran (pisu zde dostrel ne dolet ) aeg neni tak narocna na udrzbu ale oproti manualu rozhodne vic doporucuje se po 30000 ran prekontrolovat ci repasovat zbran cena techto zbrani se pohybuje od 4000 stti-50000 vulcan.
Plynovky
GNB- (gone no blow-back) pouzivaji ke strelbe stlaceny plyn z bombicek velice ucina a dobra zbran vhodna jako zalozni zbran gnb znamena ze plynovka je bez zpetneho razu takze se nehova jako ostra zbran naproti Gbb dostrel se pohybuje okolo 25-50m samozrejme zalezi take na pritomnosti hop-up to plati u vsech techto druhu zbrani cena se pohybuje okolo 1000-6000 pistole. pusky-3000-30000 pusky disponuji velikym dostrelem a efektem.
GBB-(gone blow-back) zbran s imitaci zpetneho razu pri strelbe verne napodobuje chovani ostre zbrane cena techto zbrani je vyssi nez u gnb 2000-8000 samozrejme zalezi na vyrobci zbrane ktereho si zvolite dostrel je vetsi 30-60m sou vyrabeny ve vetsi kvalite dyl vydrzi zase nej firma je TM nebo HFC.

G36

12. června 2007 v 17:50 | Len |  Články o zbraních

Samopal G36

Až do roku 1997 používaný samopal G3 ,je postupne nahradený novo vyvinutým samopalom G36. Prvé samopaly obdržali jednotky rychlého nasadenia a neskôr budú nasledovať dalšie jednotky.Na nabitie využíva energiu prachových plynov. Kvôli zniženiu hmotnosti a veľkosti má sklapaťelnú opierku a na vyrobu boli použité oceľové vylisky a plasty. Veľká presnosť strelby je až do vzdialenosti 800 metrov. Na samopal sa dá namontovať pristroj na nočné videnie a puškohľad s trojnásobným zvätšením. Pomocou dvojnožky sa G36 dá rýchlo prestavať na ľahký guľomet. Pre špeciálne jednotky je vyrobený samopal s kratšou hlavňou (318 namiesto 480mm).
Technické informácie
Kaliber:5,56mmDlžka:1,0m
Dľžka so sklopenou opierkou:0,76mHmotnosť bez zasobníka:3,63kg
Hmotnosť prázdného zásobníka:0,14kgHmotnosť zásobníka s 30-timi nábojmi:0,495kg
Hmotnosť náboja:4gKadencia:750striel/m
Úsťová rychlosť:920m/s

SVD Dragunov

12. června 2007 v 17:49 | Len |  Články o zbraních
SVD Dragunov
Zkušenosti z druhé světové války utvrdily velení Sovětské armády v přesvědčení o potřebě značného množství odstřelovačů v jednotkách Sovětské armády a významu odstřelovače na bojišti. Po dlouholetém používání starých opakovacích pušek Mosin vzor 1891/30 a samonabíjecí SVT-40 byla zapotřebí nová účinná zbraň, která by pečlivě vyvažovala odolnost, snadnou obsluhu, nenáročnou údržbu a přesnost. Proto byla v roce 1963 zavedena do výzbroje Sovětské armády a následně do dalších armád Varšavské smlouvy odstřelovačská puška Dragunov, kterou vyvinul konstruktér Jevgenij Fedorovič Dragunov(1920-1991).
Odstřelovačská puška Dragunov s příslušenstvím
Odstřelovačská puška Dragunov s příslušenstvím
Odstřelovačská puška Dragunov je samonabíjecí zbraň, která používá upravený Kalašnikovův mechanismus, pracuje na principu odběru plynů z hlavně tlakem na píst s pevně uzamčeným závěrem pomocí rotace závorníku. Zásobována je z dvouřadového zásobníku na 10 nábojů. Puška SVD je určena pro náboj 7,62x54R, puškový náboj Mosin s okrajem. Pro přesnou střelbu se používají speciální odstřelovačské náboje se střelou o hmotnosti 9,8 g a prachovou náplní 3,1 g. Lze však také střílet běžnými náboji, které používá kulomet PK nebo československý univerzální kulomet vz.59. Puška má dřevěnou, odlehčenou pažbu s výškově stavitelnou lícnicí. Kromě otevřených mechanických mířidel je obvykle osazena optickým zaměřovačem PSO-1 se čtyřnásobným zvětšením. Lze použít i noční zaměřovač NSP-3 nebo PGN-1 ruské konstrukce. Zbraň je konstruována pro nasazení bodáku z AKM. Kromě pušky SVD se vyrábí i model označený jako SVDS, který měl původně odnímatelnou dřevěnou pažbu, ale dnes se vyrábí se slopnou kovovou opěrkou. Toto provedení je určeno pro odstřelovače výsadkářů a speciálních jednotek.
Ruský odstřelovač s puškou SVDNáboj 7,62x54R
Ruský odstřelovač s puškou SVDNáboj 7,62x54R

M16 A2 M4

12. června 2007 v 17:48 | Len |  Články o zbraních
Zásadní nespokojenost s karabinou M14 a spousta studií vedly armádu Spojených Států k vývoji zbraně s nízkou hmotností schopné střílet dávky projektilů malé ráže s kontrolovaným vzorcem rozptylu. M16 měla volitelné nastavení na jednotlivé výstřely nebo automatiku. M16 měla mít stejný učinný dostřel jako puška M14, kterou nahradila, ale nejefektivnější byla do 200 metrů nebo méně. Používala střelivo ráže 5,56mm (.223 cal) ve dvaceti nebo třicetiranných zásobnících. Zpočátku nasazení se vyskytlo několik problémů, ale v během doby byly tyto nedostatky odstraněny různými úpravami, takže se M16 nakonec stala standardem a počet vyrobených kusů dosahuje 3 690 000.
Poloautomatická zbraň M16A2 je standard, se kterým se budoucí vojenské zbraně budou porovnávat. Tato verze M16 pálí tří-ranné dávky v poloautomatickém módu. Pomocí přepínače lze volit mezi dávkami nebo jednotlivými výstřely. Je to lehká vzduchem chlazená puška. Tento systém spojuje nastavitelná zadní mířidla, která korigují účinky větru a elevace, těžší hlavěň s drážkováním a kompenzátor hlavně, který předchází její tendenci zvedat se v poloautomatickém módu. M16A2 je chopná používat 5,56mm střelivo standardu NATO a střílet 40mm granáty, pokud je vybavena granátometem M203. M16A2 je vylepšená verze M16A1. Hlavní modifikace jsou:
 • těžší vyztužená hlavěň s vývrtem se sedmi drážkami pro použití munice SS 109 (M855) standardu NATO, která je také používána v M249 SAW. Toto zvyšuje dostřel zbraně a její průnikové chopnosti.
 • předpažbí je vyrobeno ze dvou identických polovin, zaoblenější a tužší a lépe sedí do ruky
 • nová pažba a pistolová pažbička ze vstřikovaného plastu odolnější proti zlomení
 • zlepšená zadní mířidla, která mohou být snáze nastavitelná vzhledem ke vzdálenosti nebo větru
 • modifikovaný mechnismus odhozu nábojnic horem, který je bezpečnější a předchází zranění obličeje střelce "leváka"
 • zařízení řízení střelby, které omezuje počet vystřelených projektilů na tři na jedno zmáčknutí spouště, což zvyšuje přesnost střelby a snižuje plýtvání municí
 • Hlavňový kompenzátor, který zpřesňuje střelbu jak v dávkovém módu tak při rychlé střelbě jednotlivými ranami
M4M4A1 Carabine je poloautomatická puška pracující na bázi zpětného tlaku, vzduchem chlazená s nastavitelným systémem poloautomatika / jednotlivé výstřely, se zásobníkem. Je to zkrácená verze M16A2 s vysunovací pažbou. Umožňuje vojákům operujícím v těsném prostoru napadat cíle do značné vzdálenosti přesnou a ničivou palbou. M4 se shoduje v 80% s M16 a nahradí všechny karabiny M3, některé pistole M9 a také pušky série M16.
m4.gif (14036 bytes)
Technická data
Primární určení:pěchotní zbraň
Výrobce:Colt Manufacturing and Fabrique Nationale Manufacturing Inc.
Délka:100,66 cm
Hmotnost se zásobníkem 30 ran:3,99 kg
Vnitřní průměr hlavně:5,56 mm
Maximální dostřel:3 600 m
Maximální účinný dostřel:
plošný cíl
800 m
bodový cíl
550 m
Úsťová rychlost:853 m/s
Rychlost střelby:
teoretická cyklická
800 ran za minutu
jednotlivé rány12-15 ran za minutu
poloautomatika45 ran za minutu
dávky90 ran za minutu
Kapacita zásobníku:30 nábojů
Cena:586 $

Mafia: The City of Lost Heaven

12. června 2007 v 17:46 | Len |  PC hry
Mafia: The City of Lost Heaven
Popis hry:
V této hře se ocitnete v roli mafiána v neblaze proslulém rodinném gengu rodiny Salieriho. Bossem tohoto klanu, pro který budete pracovat, je Don Saliery, přítelem této rodiny pak Frank. Podobných postav jsou v této hře spousty. K dispozici budete mít množství aut z Ralphovy garáže, což ovšem neznamená, že si nemůžete ještě nějaké navíc ukrást. Cílem této hry je zbavit se nepřátelského gengu. *Arduška*

Hidden & Dangerous 2

12. června 2007 v 17:41 | Len |  PC hry
Hidden & Dangerous 2
Popis hry:
Hidden & Dangerous 2, hra od českých vývojářů Illusion Softworks patří mezi to nejlepší, co v letošním roce pro počítače vyšlo a od ostatních akčních titulů se podstatně liší i způsobem, jak k řešení bojových situací přistupuje. Základem každé mise je velké prostranství a úkoly, jež je třeba splnit. Dále už je věc zcela ve vašich rukou a jaký postup zvolíte, tak se bude dění na bojišti odvíjet. Hru je navíc možno hrát ve dvou režimech - taktickém a akčním. Taktický režim spočívá v zadávání povelů a waypointů pro jednotlivé hráče a to buď přímo v reálném čase (tedy během boje), anebo při čase nastaveném. V něm si si v klidu vše naplánujete a poté hru spustíte a sledujete, co se děje. *Arduška*

zbrane AČR

12. června 2007 v 17:38 | Len |  AČR
Zbrane AČR

Pravidla softu

12. června 2007 v 17:38 | Len |  Airsoft
 • KAŽDÝ HRÁČ MUSÍ MÍT DOSTATEČNOU OCHRANU NA OČI !!! Brýle musí vydržet střelbu z nejsilnější používané zbraně. Brýle se nikdy nesundávají (ani na mrtvolišti). Útočník nenese žádnou zodpovědnost za případné zranění očí. Střelba mimo bojovou akci a zvláště a na mrtvolišti je PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNA !!!
 • Při hře jsou povoleny pouze airsoftové zbraně (manuály, elektriky, plynovky) a výbušniny (viz. níže). Je zakázán fyzický kontakt s nepřítelem ((bojová umění, strkání (do vody, ze srázů atd.), chladné zbraně,...)).
 • Každý zásah (kuličkou, střepinou granátu,...) se rovná "smrti", existuje několik výjimek: zásah do zbraně a helmy neplatí. Podle dohody i tzv. "friendly fire" - nechtěný výstřel na spolubojovníka (zpravidla platí jako "smrt" spolubojovníka).
 • Pokud se dva hráči navzájem zasáhnou ve velice krátkém okamžiku a je sporné, kdo byl vyřazen jako první, považují se za "mrtvé" oba dva střelci.
 • Pokud zasažený ucítí, uvidí, nebo uslyší, že byl zasažen, okamžitě hlasitě zakřičí "dostal" (tak nahlas, aby to slyšel útočník, který dotyčného zasáhl) a se zdviženou rukou, zbraní nad hlavou a KRYTEM NA OČÍCH odchází na předem smluvené místo, které musí být dostatečně daleko od centra boje. Aby nedošlo při určité situaci k narušení hry, tak zasažený setrvá určitou dobu na určitém místě (tento způsob ale není zcela bezpečný, jestliže se při hře používají "granáty"). Pokud zásah nezaregistroval a útočník si je přesnou střelou jistý, zasažený je považován za "mrtvého". Jestliže zasažený viděl kam střela dopadla, oznámí to útočníkovi a pokračuje se ve hře. Ale platí zde pravidlo že ten kdo střílí má vždy pravdu. Zasažený hráč u sebe může mít i reflexní vestu nebo obvaz kterým si obváže hlavu pro zdůraznění, že je vyřazen z boje. Zasažený musí počítat v zápalu boje i s dalšími zásahy i když je už po smrti, toleruje tak nepřítele, který ho jakýmkoliv způsobem nezaregistroval. Zasažený člen se nikdy nedohaduje. Platí zde další smluvené pravidlo: "Někdy se při zásahu soupeře stane, že to soupeř nezaregistruje. Pokud je to na takovou blízku, že se to dá vyřešit pouze mezi těmito hráči, hráč soupeře upozorní a soupeř opustí bojiště jako "mrtvola" - bez hádání! Pokud je to na větší vzdálenost a sám střelec si není jistý zásahem soupeře, tak jej neupozorňuje. Sám totiž ví že soupeř zásah opravdu necítil jinak by se čestně přiznal. Proto se na tyto větší vzdálenosti ani nedohaduje a zároveň tím nekazí hru ostatním spoluhráčům a protihráčům.Bez problému a s dávkou tolerancí vzniklou situaci přehlídne a snaží se dál řešit své povinnosti a rozkazy. Tímto jednáním zbytečně nevyvolává hádky a spory týkající se zásahu a sám ví, že se to může stát i jemu"
 • Jestliže se útočník dostane k "oběti" dostatečně blízko (připlíží se, v budovách, atd.), může oběť vyřadit dotykem ruky nebo zbraně ( platí jen dotyk hlavy a trupu těla).
 • "Mrtví" již nemohou zasahovat do boje (radit spolubojovníkům, půjčovat jim výstroj nebo výzbroj, dělat živé štíty,...). Pokud spolubojovník usiluje o část výstroje nebo výzbroje (zásobník, zbraň, granát, čutoru s vodou, atd.) od "mrtvého", může si ji vzít pouze za předpokladu že "mrtvola" zůstala ležet na stejném místě kde byla zasažena. Jestli má zasažený zájem zůstat na místě (libovolnou dobu), kde byl zasažen, záleží čistě na něm.
 • Každý hráč má právo se vzdát a pokud tak učiní, bude považován za "mrtvého" a platí pro něj stejná pravidla.
 • Je zakázáno používat jakékoliv chemické či biologické prostředky, které mohou trvale nebo dočasně poškodit zdraví
 • Jako výbušniny nebo "granáty" se může používat pouze volně prodejná pyrotechnika (pirát; mega> ať už holá nebo obalená vhodným materiálem (sádra, plastelína, atd.). Zakázán je kov, sklo, střelný prach apod. Pokud stojí hráč do 3m od centra výbuchu, nebo jej zasáhne "střepina granátu" je považován za "mrtvého". (Jestliže "granát" vybuchne v místnosti 3x3m a menší, jsou všichni hráči v této místnosti "mrtví"). Pro zásah "střepinou" platí stejná pravidla jako pro zásah BB.
 • V průběhu hry nesmí být žádný člen pod vlivem omamných látek ani je užívat
 • Komunikace mezi hráči není nijak omezena.
 • Je zakázáno střílet a mířit na civilní osoby nebo zvířata.
 • Pokud některý z hráčů spatří v bojové zóně civilistu okamžitě to hlasitě zakřičí a hra se dočasně pozastaví. Během pauzy se nesmí nikdo pohybovat, není dovoleno dobíjet a komunikovat. Po odchodu civilisty z bojové zóny se beze změn pokračuje ve hře.
 • Při velkém výskytu civilistů, vážnému zranění hráče, zásahu policie, apod. hra končí.
 • Bojiště zůstává stejné jako před naším příchodem.(bez odpadků, nástrah apod.)
 • Každý hráč musí dodržovat zmíněná pravidla a hrát fair-play.

airosftove zacatky

12. června 2007 v 17:37 | Len |  Airsoft
Jako parta motorkářů máme o víkendech zcela jiné starosti než "obyčejní" lidé. Jakmile je teplota alespoň 10° (někteří akceptují i nižší) a nechystá se zrovna apokalyptický liják, je o náplň volných dnů postaráno. Někdo cestuje, někdo závodí, jiní se rochní v blátě na enduru. A najednou kamarád rozešle zdánlivě nevinný e-mail, který obsahuje asi dvě věty a odkaz na pravidla airsoftu. Rušivý element se vloudil do duší, jak mocný, zatím nikdo netuší, jak by řekl třeba básník:-) . Začínáme surfovat po airsoftových stránkách, propuká diskuse na téma "co koupit". Finální dohodu, tedy krátké manuály, dodržuje většina, objevují se ale i opěvné maily na právě vyzkoušené plynovky. Jsme každý z jiného konce republiky, spojují nás jen motorky a motorkářská e-mailová konference. Ani jsme si ještě nezastříleli a už jsou tu spory - budeme hrát s plynovkama nebo ne? Nakonec jsou plynovkáři vzati podmínečně na milost, jsou to přeci jen kamarádi.
Teď už zbývá jen jediné, uspořádat první akci. Po několika návrzích vítězí kompromis, zneužít sraz majitelů Honda Transalp k soustředení živé síly u Ledče nad Sázavou 12.-13.4. a spáchat první manévry.
V sobotu odpoledne jsou již všichni airsofťáci na místě, maskováni za běžné motorkáře, případně turisty. Vyjížďka Transalpů byla podařená, vládne přátelská nálada. Jako na povel tasíme své zbraně a před nevěřícími zraky ostatních začínáme porovnávat vzhled, později i funkčnost našich čerstvě nabytých (a ostře nabitých) exemplářů. Kamarád všechny překvapí zahuhláním, že kdysi se už o tohle zajímal a vybaluje AEG Kalašnikova. Jsme jak opaření, tohle je tedy dílo!
Kemp Stvořidla je touto dobou v podstatě prázdný, pár skalních vodáků si nás nevšímá. Začínají manévry. Přesouváme se přes provazovou lávku na zastávku vlaku. Ta se zdá být vhodným objektem - téměř v lese stojící betonová kostka s dveřmi a oknem bez výplní. V šesti není hra úplně ideální, ale bavíme se královsky. Před prvním vlakem se dokonale schováváme, další nás zastihne v půli akce. Cestující a obsluha motoráčku na chvílí spatří tváře v kuklách, maskáče a možná i nějakou zbraň. Doba zastávky je zkrácena, vystupující turisté mizí z dosahu dlouhými kroky. Moc nás tohle "odhalení" netěší, ale naprosto vyděšené pohledy z vlaku nás pobavily:-)
Opouštíme zastávku, další lidi nechceme strašit. Navíc se stmívá, mezi stromy není vidět. Zato prázdné chatky na louce poskytují prostor pro hru až do úplné tmy. V ubytovně už motorkáři sedí družně kolem sudu Bernarda a povídají si o zážitcích z vyjíždky. My se jdeme převléct s úmyslem přidat se ke konzumaci tekutého chleba českého národa.
Au! Někdo mě při přípravě lůžka střelil do zadku! Pálí to jako čert…"Kde jsi, ty zmetku!" Během deseti vteřin je místnost velikosti tělocvičny rozdělena na půlky, z matrací jsou vystaveny barikády, uzavřeny pakty o neútočení s nejbližšími střelci a opravdový masakr může začít. Kulky sviští ze všech stran, na mrtvé se nehraje. Odměnou pro úspěšného střelce je kvílení, případně řev zasaženého. Za chvíli už nikdo nestíhá nabíjet z plastových sáčků, sbírá se munice válející se po zemi, jedno jaký typ, výrobce nebo gramáž. Při pokusu dobít bunkr nepřátel dostávám ze dvou metrů zásah plynovkou do rtu. Kácím se jak podťatý, před očima rudá kola, v hlavě hučení. Musím se zcela soustředit na potlačení touhy ukončit ranou pěsti bídný život střelcův…dobrý, krev neteče, vrátím mu to kulkou!
Bitva zuří dál. Občas se otevřou dveře, nakoukne někdo z "normálních" motorkářů a hned zas prchá, aby ostatní zpravil o pokračujícím šílenství v místě původně určeném na spaní. Občas zaregistruji blesk z foťáku, protaženého skrz malou škvíru ve dveřích. V jednu chvíli se ve vchodu objevuje přítelkyně jednoho z pistolníků, která právě přijela z odpolední. Přivítání bylo velmi milé:"Vypadni, zavři dveře, tady se střílí!"
Když už jsou naše tváře poďobané jako adolescent na jaře a podlaha pokryta stovkami projektilů, ukončujeme vražedné běsnění. Uklízíme zbraně, jdeme na pivo. Natočím si 1 (slovy jedno) pivo a sud je prázdný! Airsoft z nás ještě udělá abstinenty:-)
Ráno kontrolujeme místa zásahů. Kamarád fotí sám sebe digitálním foťákem a nad vzniklým veledílem konstatuje, že je pořád tak červený, jako včera. Zrcadlo je už nemoderní:-) V rámci paranoi si berem pistole i do umývárky na vyčištění zubů…
Dopoledne trávíme částečně boji u zastávky, částečně dobýváním kamenného doupěte na kopci v lese. Tady se projevují všechny zatím jen předpokládané rozdíly. Kadence plynovky je proti manuálu nesrovnatelná. Kalašnikov přebíjí všechny, střelec je naštěstí při smyslech a pálí od ramen dolů. Dostřel je taky kámen úrazu, projevují se i rozdíly mezi manuály. A ten kopec… Je třeba trénovat.
Kolem poledního končíme povedenou akci. Pobavili jsme sebe i transalpisty, získali první zkušenosti a airsoft se natrvalo stal konkurencí pro naše standardní víkendové plány. Škoda, že kvůli rozptýlenosti našich domovů po celé republice nemůžeme vytvořit stálý tým a hrát si častěji. Zkusíme ale infiltrovat již existující týmy a na společné akci pak můžem porovnat, jak se komu na "zkušené" vedlo.

Anaheim si užívá první velké oslavy

10. června 2007 v 16:17 | Len |  Hokej
Sobotní noc patřila v Anaheimu oslavám prvního historického titulu. Fanoušci začali plnit parkoviště Honda Center od samého rána, v půl sedmé večer, kdy slavnost oficiálně startovala, tvořili už patnáctitisícový dav. Ten se spolu s hráči a dalšími hosty bavil až do slunce západu.

Po hudebním předprogramu a video sekvencích na několika obřích obrazovkách dorazili hokejisté černým dvoupatrovým autobusem. Třem z nich byla udělena výjimka přiletět na místo helikoptérou. Bratři Scott a Rob Niedermayerové doprovodili spolu s Chrisem Prongerem osobně uctívanou relikvii a představili fanouškům toužebně očekávaný Stanley Cup.

Podobně jako při úvodním buly finálové série přišel všechny přítomné pozdravit také kalifornský guvernér Arnold Swarzenegger. Republikánský politik v dobrém rozmaru přiznal, že měl po třetím prohraném utkání telefon s kanadským premiérem Stephenem Harperem a varoval ho slovy "my se vrátíme!". Když došlo na poslední zápas, už to bylo jen "Asta la vista, baby!" bavil všechny přítomné populárními hláškami někdejší filmový herec.
hokej.jpg